تمامی محصولات شرکت شامل خدمات پس از فروش حداقل ۱۰ ساله می باشند.

خدمات ویژه مادام العمر شامل مدلهای Heavy Duty شرکت می باشد.

سی ان سی سازان مشابه بزرگان صنعت دستگاه برش در دنیا مانند ESAB – MESSER تنها شرکتی در ایران است که توانمندی ارایه خدمات ۳۶۰ درجه به مشتری را دارد، سی ان سی سازان به پشتوانه تیم فنی قوی پشتیانی و حدود ۲۰ سال تجربه تولید تخصصی ماشین آلات برش CNC و رنج بالای مشتریان وفادار در ایران و خاورمیانه تنها شرکتی در ایران است که خدمات ۳۶۰ به مشتریان ارایه میکند، خدمات ۳۶۰ تمامی موارد پیرامون دستگاههای CNC را شامل می شود و مشتری برای خدمات دستگاه خود نیازی نیست با چندین تامین کننده در تماس باشد و در تمامی موارد مرتبط با دستگاه میتواند از خدمات مستقیم سی ان سی سازان بهره مند شود.

خدمات پس از فروش سی ان سی سازان شامل بخش های ذیل است

آموزش

آموزش اولین و مهمترین بخش تحویل دستگاههای شرکت سی ان سی سازان است ، کارشناسان زبده آموزش دستگاههای سی ان سی سازان در هنگام نصب دستگاه به اپراتورهای مورد تایید مشتری تمامی آموزشهای لازم برای کار با دستگاه و تولید قطعات با کیفیت بالا را می دهند، زمان تحویل و نصب دستگاه کاملا با توجه به نیاز مشتری به آموزش کافی و لازم اپراتورها تعیین می شود. تایید آموزش کافی اپراتور ، توانایی تولید قطعه با کیفیت با دستگاه برش و آشنایی با قابلیت ها و نکات ایمنی کاربری با دستگاه است.

سی ان سی سازان معتقد به آموزش درست و صحیح اپراتورهای دستگاه است.

آموزش اپراتورهای مشتری فقط توسط کارشناسان اصلی سی ان سی سازان با بیش از ۱۵ سال تجربه انجام می شود ، کارشناسان آموزش سی ان سی سازان حداقل تجربه های ذیل را دارا هستند

  1. تخصص و تجربه کامل و چندین ساله با عملیات های برش هواگاز ، پلاسما
  2. تخصص و تجربه کامل اپراتوری دستگاه CNC با تجربه چندین ساله
  3. تخصص و تجربه کامل با نرم افزارهای طراحی نقشه کشی AutoCAD- SolidWork
  4. تخصص و تجربه کامل با نرم افزارهای چیدمان و جایگذاری نقشه
  5. تخصص و تجربه کامل پردازش موارد تخصصی برشکاری و تولید قطعات فلزی
  6. تخصص و تجربه موارد ایمنی کار با تجهیزات

پشتیبانی فنی

تمامی مشتریان دستگاههای سی ان سی سازان از پشتیبانی فنی کامل برخوردار هستند

پشتیبانی در مورد کیفیت قطعات برشکاری

قطعات مصرفی نازل ، الکترود و قطعات مصرفی هواگاز

مشاوره با مشتری برای خرید تجهیزات جانبی مورد نیاز ، جابجایی دستگاه و …

گارانتی و قطعات یدکی

سی ان سی سازان تنها تولید کنند های است که از قطعات اصلی دستگاههای CNC موجودی کامل در انبار مخصوص بخش سرویس و خدمات دارد، در صورت نیاز به تعویض قطعه ، ارسال برای قطعات ساده به سرعت با باربری یا تیپاکس و برای قطعاتی که نیاز به نصب دارند ، با هماهنگی نماینده فنی یا کارشناس شرکت قطعات یدکی ارسال می شوند.

سی ان سی سازان تنها تولید کننده دستگاههای CNC است که گارانتی و خدمات کامل در مورد تمامی اجزای دستگاه CNC را مستقیما بر عهده میگیرد و مشتری نیازی نیست برای گارانتی و خدمات دستگاه خود به اشخاص و شرکت های مختلف وابسته باشد.

بروز رسانی دوره ای

سی ان سی سازان به پشتوانه حدود ۲۰ سال تولید و رنج بالای مشتریان وفادار در سطح کشور و منطقه، گارانتی و خدمات کامل برای کلیه قطعات برقی و الکتریکی ، کنترلی و مکانیکی دستگاه انجام می دهد. بروز رسانی ، بازسازی و آپدیت سیستم کنترل ، تجهیزات و ابزارها برای بهره مندی مشتریان وفادار از توانمندی های روز دنیای صنعت توسط سی ان سی سازان انجام می شود. بروزرسانی دوره ای برای بهره مندی مشتری از قابلیت های مدرن ، مشابه سیستم های روز جهانی و افزایش بهره وری و بهره مندی از دستگاه، توسط سی ان سی سازان قابل انجام است.

کارشناسان فنی سی ان سی سازان به صورت پیوسته قابلیت ها و تکنولوژی های جدید جهانی را رصد میکنند و مشتریان سی ان سی سازان میتوانند همگام با توسعه صنعت خود ، از قابلیت های جدید و بیشتر دستگاههای سی ان سی سازان بهره مند شوند.

آپدیت تکنولوژیکی و قابلیت های جدید

طراحی حرفه ای و استاندارد دستگاههای ساخت شرکت سی ان سی سازان امکان بهره مندی تمامی مشتریان از جدیدترین قابلیت ها و قطعات را حتی برای دستگاههای قدیمی امکان پذیر میکند.

تمامی محصولات شرکت شامل خدمات پس از فروش حداقل ۱۰ ساله با خدمات ویژه مادام العمر شامل مدلهای Heavy Duty شرکت می باشد

جهت ارتباط با واحد خدمات میتوانید از فرم زیر استفاده کنید