دستگاه CNC برشکاری حکاکی سوراخکاری پخ زنی و ….

دستگاههای سی ان سی سازان فراتر از برشکاری قطعات….


هم اکنون قطعات کامل فلزی که شامل فرآیند های برشکاری ، پخ زنی لبه های جوش ، حکاکی و علامت گذاری و سوراخکاری و قلاویز کاری است ،کاملا توسط دستگاههای سی ان سی سازان در یک مرحله و بدون نیاز به دخالت اپراتور قابل تولید هستند.

برای تولید پیچیده ترین قطعات با چندین پروسه و فرآیند نیاز به کارهای نرم افزاری و یا استفاده از چنیدن نرم افزار و یا چندین فایل برنامه سی ان سی  و کارهای پیچیده نیست ، توسط ابزارهای نرم افزاری و سخت افزاری که سی ان سی سازان ارایه می دهد، تولید قطعات فلزی ترکیبی به سهولت ، دقت و سرعت بالا قابل انجام است.

برشکای پلاسما

برشکای پلاسما

 

تنها کاری که نیاز به انجام است ارایه فایل نقشه قطعه ساده و یا چند ابزاره به نرم افزار و سپس تولید قطعه پیچیده توسط دستگاه است. در حین تولید قطعه ، اپراتور نیازی به کالیبراسیون مجدد قطعه و ابزار و یا تغییر تنظیمات دستگاه ندارد و دستگاه به صورت اتوماتیک و خودکار قطعه فلزی را با استفاده از ابزارهای مشخص شده تولید میکند.

فرآیند های پیچیده قطعات فلزی که نیازمند مراحل مختلف و در هر مرحله تولید فیکسچرهای مجزا است ، هم اکنون روی دستگاههای سی ان سی سازان در یک مرحله قابل انجام است.

دستگاههای سی ان سی سازان نه فقط یک ماشین برش ورق آلات فلزی ، بلکه یک کارخانه مجهز از ماشین آلات پیشرفته است. با تجهیز دستگاههای سی ان سی سازان به پروسه های مختلف ، دستگاه توانمندی تولید قطعاتی را دارد که قبلا نیازمند چندیدن دستگاه مستقل بوده اند و هم اکنون فقط توسط یک دستگاه قابل انجام است.

برشکاری:

برشکاری به روش پلاسما و هواگاز از ضخامت 0.5 میلیمتر تا 300 میلیمتر با کیفیت بسیار بالا قابل انجام است

برش لوله و پروفیل:

قابلیت برشکاری لوله و پروفیل به صورت CNC امکان ساخت سازه های پیچیده فلزی و تجهیزات حمل و نقل را به سادگی فراهم میکند.

پخ زنی:

تولید پخ های لبه های جوشکاری به صورت اتوماتیک با برشکاری میتواند انجام شود ، پخ زنی داخلی و پخ زنی قطعات منحنی که با روش های دیگر بسیار هزینه بر و پیچیده است ، توسط ابزار مخصوص در حین برشکاری قابل انجام است.

حکاکی و علامت گذاری:

ابزار علامت گذاری ضربه ای برای ثبت محل های عملیات ثانویه ، نام  وشماره فنی قطعه ، سر مته و علامت برای سوراخکاری و نصب و مونتاژ قطعات میتواند استفاده شود.

سوراخکاری:

سوراخکاری با یونیت تخصصی و قابلیت سوراخکاری تا ضخامت 10 میلیمتر مته معمولی و 40 میلیمتر ابزار مخصوص قابل انجام است ، ابزار سوراخکاری میتواند به صورت مستقل و یا با ترکیب ابزارهای دیگر در یک برنامه کاری مورد استفاده قرار بگیرد.

قلاویزکاری:

ابزار دستگاه قلاویز کاری با تنظیمات تخصصی در CNC و سازگاری کامل با دیگر فرآیند های دستگاه قابل انجام است.

دستگاه مرکب

دستگاههای چند پروسه ای واقعی و همزمان فقط  توسط شرکت سی ان سی سازان تولید می شود، شرکت سی ان سی سازان تنها تولید کننده و دارنده دانش کامل دستگاههای سی ان سی قابلیت های منحصر بفرد و ارزش افزوده بالایی برای مشتریان خود ایجاد کرده است که برای افزایش سودآوری و بالابردن کارایی و کیفیت محصولات واحد های تولیدی و خدماتی میتواند استفاده شود.

پشتیبانی واقعی مشتری توسط تولید کننده تجهیزات اصلی ، موجودی کامل قطعات یدکی و جانبی ، خدمات تعویض ، ارتقا و توسعه دستگاههای قدیمی و آپدیت های نرم افزاری و تکنولوژی های مدرن توسط تنها شرکت فناوری سی ان سی در ایران برای تمامی خانواده بزرگ مشتریان وفادار این شرکت انجام میگیرد. قابلیت بروز رسانی و توسعه دستگاههای قدیمی به تکنولوژی ها و ابزارهای مدرن فقط توسط شرکت سی ان سی سازان انجام میگیرد.

سیستم کنترل تخصصی SmartCNC مورد استفاده در دستگاههای سی ان سی سازان برای هر نوع پروسه دارای پنل کنترل تخصصی آن پروسه است.کنترل تخصصی برای هر ابزار به صورت مجزا در سیستم کنترل قرار گرفته است به نحوی که با انتخاب هر ابزار ، قابلیت ها و امکانات دستگاه CNC با توجه به تکنولوژی و نوع پروسه تغییر میکند. در حین کار با  برش هواگاز ، تنظیمات کامل هواگاز و پنل مخصوص هواگاز نمایش داده می شود و به صورت اتوماتیک در حین کار با ابزار پلاسما یا دریل و … ، پنل مخصوص آن ابزار بارگذاری می شود.

حکاکی CNC برشکاری CNC
حکاکی CNC برشکاری CNC

با استفاده از قابلیت های چند پروسه ای دستگاههای سی ان سی سازان

 • قطعه هایی پیچیده در یک مرحله توسط یک دستگاه مستقیما از ورق خام تولید می شوند

 • محل جوش ، خم و پانچ روی قطعه برشکاری شده مشخص شده

 • سوراخهای دقیق و سر مته های لازم روی قطعه برشکاری شده قرار گرفته است

 • قلاویزکاری های دقیق و متعدد روی قطعه سوراخکاری و برشکاری شده انجام میشود

 • تمامی دستگاههای چند ابزاره مجهز به کالیبراسیون لیزری هستند

 • ظرفیت تولید بالاتر ، دقت قطعات و فرآیند های ثانویه بسیار بهتر می شود

 • نیازی به فیکسچرسازی برای سوراخکاری ، علامت گذاری و قلاویز کاری وجود ندارد

 • نیازی به اندازه گیری مجدد هر قطعه برای مشخص کردن محل جوشکاری و یا خم کاری وجود ندارد

 • اپراتوری دستگاه پیچیده نیست و برای تولید قطعه کامل فقط به یک برنامه نیاز است

 • نیازی به کالیبره کردن مجدد ندارد و تمامی ابزارها و فرآیندها به صورت اتوماتیک با قطعه کار کالیبره می شوند

 • نیازی به آموزش های پیچیده به اپراتور ندارند و اپراتوری آن به سادگی دستگاههای معمولی است

 • تمامی پروسه های مختلف برشکاری ، حکاکی ، سوراخکاری  و … کاملا اتوماتیک روی قطعه اجرا میشوند و نیازی به دخالت اپراتور نیست

با این دستگاه ، علاوه بر یک دستگاه مرکب CNC منحصر بفرد و کارامد ، قابلیت های دستگاههای ذیر را نیز بدست آورید.

 • دستگاه برشکاری فلزات از ضخامت 0.5 میلیمتر تا 300 میلیمتر

 • دستگاه سوراخکاری و دریلینگ CNC دقیق ابعاد بزرگ

 • دستگاه حکاکی و علامت گذاری CNC دقیق با ابعاد منحصر بفرد

 • دستگاه قلاویز کاری CNC با ابعاد بزرگ

 • دستگاه پخ زنی CNC لبه های جوش با ابعاد بزرگ

مشتریان سیستم های چند ابزاره

 • شرکت های ماشین سازی

 • شرکت های تولیدی و خدماتی

 • واحد های خدماتی فنی شرکت های بزرگ ، فولاد ، سیمان  و …

 • تولید کننده های دستگاههای صنعتی

توانمندی چند فرآیندی و چند پروسه ای دستگاههای سی ان سی سازان کاملا منحصر بفرد و مختص این شرکت است ، سی ان سی سازان تنها شرکتی است که دانش و توانمندی طراحی و تولید دستگاههای تخصصی CNC را دارد و قادر به ارایه بهترین و کارامد ترین روشها و محصولات به مشتریان است، سی ان سی سازان نه فقط تولید کننده و فروشنده دستگاههای برش CNC بلکه ارایه دهنده روشهای تولید کارامد و مدرن جهت افزایش کارایی و بهره وری برای صنایع مختلف است.

دستگاههای چند ابزاره سی ان سی سازان دارای تاییده محصول فناور از نهاد علمی ریاست جمهوری و دارای چندین ثبت اختراع صنعتی است.