ویدیو کلیپ های مربوظ به دستگاه های برش CNC که توسط شرکت سی ان سی سازان طراحی و تولید شده را میتوانید از این قسمت مشاهده کنید.

همچنین برای مشاهده کلیپ های بیشتر می توانید در کانال یوتیوب و آپارات سی ان سی سازان عضو شده و به تمامی کلیپ های ما دسترسی داشته باشید.

ویدیو کلیپ های مرتبط با دستگاه های CNC برش لیزر شرکت سی ان سی سازان

دستگاه های برش لیزر جزو جدید ترین دستگاه های برش CNC محسوب شده که شرکت سامانه های دقیق نوین افراز به مرحله طراحی و تولید رسانده است. برای بررسی و مشاهده مشخصات دستگاه های برش لیزر میتوانید بر روی این لینک کلیک کنید

ویدیو کلیپ های مرتبط با دستگاه های CNC برش پلاسما شرکت سی ان سی سازان

برای بررسی و مشاهده مشخصات دستگاه های برش پلاسما میتوانید بر روی این لینک کلیک کنید

ویدیو کلیپ های مرتبط با دستگاه های CNC برش هواگاز شرکت سی ان سی سازان

سایر ویدیو کلیپ های مرتبط با برش CNC

معرفی شرکت

شرکت سامانه های دقیق نوین افراز دارای سیستم مدیریت تضمین کیفیت ISO 9001:2008 از TUV-ICB می باشد. با تلاش و پیگیری متخصصین شرکت درجهت تولید علم و بومی سازی دانش فنی روز دنیا موفق به کسب عنوان دانش بنیان از معاونت علم وفن اوری ریاست جمهوری گردید. واحد تحقیق و توسعه این شرکت نیز در محل پارک علم وفن آوری خراسان رضوی مستقر می باشد .

شرکت دانش بنیان سامانه های دقیق نوین افراز (سی ان سی سازان) بار ها در رسانه ملی به عنوان واحد نمونه تولیدی و فناور معرفی و تقدیر شده است.همچنین این شرکت همه ساله با حضور در نمایشگاه ها و رویداد های علمی و صنعتی ، از تکنولوژی ها و طراحی های جدید خود رو نمایی کرده و از نزدیک دستگاه های CNC خود را به نمایش عموم میگذارد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۳]
YouTube
LinkedIn
Instagram